Bavlnený čepček "Marína" (3 - 6 mesiace)

Šedohnedý čepček s autorským dizajnom je háčkovaný jednou z najkvalitnejších bavĺn. Je veľmi príjemná na dotyk. Ide o tzv. detskú vlnu, takže je ideálna aj pre citlivú pokožku bábätiek. Je vhodná i pre alergikov. Čiapočka nehryzie ani neškriabe.

Priadza je priedušná a hlávka sa zbytočne neprehrieva. Má absorpčné schopnosti, vďaka čomu sa vie čepček prispôsobiť chladu aj vysokým teplotám.

Sadne na obvod hlávky cca 37 - 39 cm. Bábätko ho vynosí približne od 3 - 6 mesiacov. Odporúčam premerať hlávku. Nemusí každému dieťatku sadnúť.
V prípade záujmu vyrobím v rôznej veľkosti aj farbe. Treba sa informovať vnútornou poštou.

Berte, prosím, na vedomie, že farebnosť sa môže kvôli zobrazeniu monitora líšiť.

Odporúčam prať v práčke šetrným programom pri teplote max. 40 °C. a následne nechajte voľne usušiť vo vodorovnej polohe, napr. na uteráku. Nepoužívajte aviváž.

Táto priadza má Oeko-Tex® certifikát a Class I. Oeko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sú vyrábané len zo zdravotne neškodných materiálov.

Class I. je najvyšší stupeň certifikácie, ktorý zaručuje kvalitu tejto bavlny a jej vhodnosť použitia aj na výrobky pre bábätká a deti vo veku 0 - 3 roky.

Vyrobím aj v inom farebnom prevedení. Vzorkovník farieb nájdete vo fotogalérii. Do poznámky pri nákupe uveďte, o akú farbu máte záujem. 

Veľkosť: na obvod hlávku 37 - 39 cm (od 3 - 6 mesiacov)
Materiál: 100 % bavlna

Dostupnosť: dostupné ihneď (šedohnedá, perlová, púdrovoružová, svetlošedá)

Dostupnosť: vyrobím do týždňa (ostatné farby zo vzorkovníka)

16,00 €