Bavlnený čepček "Marína"

Čepček s autorským dizajnom je háčkovaný jednou z najkvalitnejších bavĺn, ktorá je príjemná na dotyk. Ide o tzv. detskú vlnu, takže je ideálna aj pre citlivú pokožku bábätiek. Je vhodná i pre alergikov. Čiapočka nehryzie ani neškriabe. Priadza je priedušná a hlávka sa zbytočne neprehrieva. Má absorpčné schopnosti, vďaka čomu sa vie čepček prispôsobiť chladu aj vysokým teplotám.

Sadne na obvod hlávky cca 37 - 39 cm. Bábätko ho vynosí približne od 3 - 6 mesiacov. Odporúčam premerať hlávku. Nemusí každému dieťatku sadnúť.
V prípade záujmu vyrobím v rôznej veľkosti aj farbe. Treba sa informovať vnútornou poštou.

Berte, prosím, na vedomie, že farebnosť sa môže kvôli zobrazeniu monitora líšiť.

Odporúčam prať v práčke šetrným programom pri teplote max. 40 °C. a následne nechajte voľne usušiť vo vodorovnej polohe, napr. na uteráku. Nepoužívajte aviváž.

Táto priadza má Oeko-Tex® certifikát a Class I. Oeko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sú vyrábané len zo zdravotne neškodných materiálov.

Class I. je najvyšší stupeň certifikácie, ktorý zaručuje kvalitu tejto bavlny a jej vhodnosť použitia aj na výrobky pre bábätká a deti vo veku 0 - 3 roky.

Veľkosť: na obvod hlávku 37 - 39 cm (od 3 - 6 mesiacov)
Materiál: 100 % bavlna

Dostupnosť: dostupné ihneď

17,00 €