Chunky vlnená čelenka "Mašľa"

Certifikovaná vlna

Čelenka, ktorá vás nenechá v štichu ani v najhorších poveternostných podmienkach. Zaobstarajte si hrejivú čelenku z hrubej ovčej vlny, ktorá svojim spracovaním pripomína mašľu.

A všimli ste si ten originálny vzor? Taký veru pri žiadnych iných predajcoch nenájdete. A to vlastne chcete. Nosiť niečo jedinečné...

Nie je jedinečná len kvôli svojmu vzoru, ale aj špecifickému tvaru. Jemne je uháčkovaná do tvaru lichobežníka, vďaka čomu dokonale kopíruje tvar hlavy.

Čelenka je vyrobená z jemnej a hrubej 100 % čistej vlny. Je veľmi teplá, mäkká a pohodlná, stvorená do chladného počasia.
Berte, prosím, na vedomie, že farebnosť sa môže kvôli zobrazeniu monitora líšiť.

Čelenku odporúčam prať v rukách, v prípade veľkého znečistenia je možné prať v práčke v režime určenom na vlnu, pri teplote max. 30 °C a následne nechajte voľne usušiť vo vodorovnej polohe, napr. na uteráku. Nepoužívajte aviváž.

Táto priadza má Oeko-Tex® certifikát. Oeko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sú vyrábané len zo zdravotne neškodných materiálov.

Vyrobím aj v inom farebnom prevedení. Vzorkovník farieb nájdete vo fotogalérii. Do poznámky pri nákupe uveďte, o akú farbu máte záujem.

Veľkosť: šírka 8 cm, obvod hlavy cca 53 - 56 cm
Materiál: ovčia vlna

Dostupnosť: ihneď dostupné farby zo vzorkovníka svetlá šedá (č. 53) a svetlá modrá (č. 12), ostatné farby na objednávku (vyrobím do týždňa)

11,50 € 13,00 €