Bezprstové merino návleky na ruky "Klasik"

Certifikované merino

Spojenie pohodlia a štýlu - také sú háčkované bezprstové návleky na ruky z jemnej certifikovanej 100 % merino vlny. Nie len že dokonale zahrejú kvôli svojmu zloženiu a dĺžke, ale sú aj skvelým módnym doplnkom. Vďaka svojmu jednoduchému vzoru nechajú vyniknúť farbe. Dokážu tak oživiť každé "fádne" tričko.

Návleky sú vyrábané na mieru podľa presných mier rúk každého zákazníka. Sú bezšvové, háčkované vcelku, doplnené koženkovým štítkom s logom "Maková deva".

 
Berte, prosím, na vedomie, že farebnosť sa môže kvôli zobrazeniu monitora líšiť.

Návleky odporúčam prať v rukách, v prípade veľkého znečistenia je možné prať v práčke v režime určenom na vlnu, pri teplote max. 30 °C a následne nechajte voľne usušiť vo vodorovnej polohe, napr. na uteráku. Nepoužívajte aviváž.

Táto priadza má Oeko-Tex® certifikát. Oeko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sú vyrábané len zo zdravotne neškodných materiálov.

Vyrobím aj v inom farebnom prevedení. Vzorkovník farieb nájdete vo fotogalérii. Do poznámky pri nákupe uveďte, o akú farbu máte záujem.


Veľkosť: dĺžka 24 cm (keďže sú háčkované na mieru, k výrobe potrebujem ďalšie doplňujúce informácie o mierach ruky)

Materiál: 100 % merino vlna

Dostupnosť: vyrobím do týždňa

28,00 €