Merino čepček "Horehronie"

Certifikované merino

S čepčekom z jemnej baby merino vlny malému drobcovi rozhodne zima nebude. Čepček je naozaj hrejivý a veľmi príjemný na dotyk. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálny aj pre citlivú pokožku či alergikov. Čiapočka nehryzie ani neškriabe. Merino vlna má taktiež termoregulačné vlastnosti. Vďaka šnúrkam viete čepček prispôsobiť hlávke dieťatka. Máte tak istotu, že ušká dieťatka budú stále v teple.

Sadne na obvod hlávky približne 43 - 44 cm. Bábätko ho vynosí zhruba od 6 - 9 mesiacov. Odporúčam premerať hlávku. Nemusí každému dieťatku sadnúť.

Berte, prosím, na vedomie, že farebnosť sa môže kvôli zobrazeniu monitora líšiť.

Táto vlna je opatrená špeciálnou úpravou Superwash, to znamená, že čepček môžete prať v práčke bez toho, aby vlna splstnatela alebo zmenila svoj tvar. Odporúčam prať v režime určenom na vlnu, pri teplote max. 30 °C. a následne nechajte voľne usušiť vo vodorovnej polohe, napr. na uteráku. Nepoužívajte aviváž.

Táto priadza má Oeko-Tex® certifikát. Oeko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, ktoré sú vyrábané len zo zdravotne neškodných materiálov.

Veľkosť: obvod hlávky cca 43 - 44 cm (6 - 9 mesiacov)
Materiál: merino vlna

Dostupnosť: vyrobím do týždňa

22,00 €